O společnosti

KVALITA – PROFESIONALITA – ODBORNOST

TRASKO, a.s. je komplexním dodavatelem staveb v oblastech technická zařízení budov – zařízení na dodávky tepla, chlazení, plynu, vody a vzduchu, dopravní a inženýrské stavby – výstavba vodovodů, plynovodů, teplovodů, ČOV, kanalizací, komunikací.

Neustále sledujeme technické inovace ve všech oblastech naší činnosti. I proto jsme nedávno rozšířili naše služby o bezvýkopové technologie opravy kanalizací - monitoring, čištění, frézování, lokální opravy a sanace kanalizace technologií UV LINER.

Samozřejmostí je dodávka komplexního díla vlastními pracovními i strojními kapacitami, a to od projekce, inženýringu, realizace až po servis.

Regionálně, v okresu Vyškov, také realizujeme developerské projekty – prodej pozemků včetně všech sítí pro výstavbu rodinných domů, stavíme rodinné i bytové domy.

Dále nabízíme zpracování projektové dokumentace a výpočtů pro zateplení objektů a návrh nových zdrojů vytápění, zpracování průkazů energetické náročnosti budov, energeticko - ekonomickou optimalizaci objektů a poradenství v oblastech úspor energií na vytápění a ohřev vody.

TRASKO, a.s. v číslech:

85 je počet vozidel v našem vozovém parku
82 je počet strojů
5 485 je počet servisovaných spotřebičů za rok
3 293 956

je množství instalovaných trubek v m

takto bychom dokázali propojit Vyškov s Islandem

481 715 391 je obrat za rok 2014 v Kč
4 600 000 000 je hodnota našich realizovaných projektů v Kč


Odměnou za naši práci je spokojený zákazník.

Dbáme na dobrou pověst naší společnosti ve vztahu k zákazníkům, dodavatelům i vlastním zaměstnancům. Garantujeme profesionalitu, kvalitu, záruky a dohodnuté termíny.

Ocenění

TOP STAV 100 - Anketa ÚRS PRAHA a Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Pořadí umístění2008200920102011
Rentabilita tržeb 3 1 7 10
Rentabilita aktiv 4 1 15 10

Zdroj: www.casopisstavebnictvi.cz


STAVBA ROKU

Projekty, na jejichž stavbě jsme se podíleli, získaly prestižní ocenění:

  • ALCAPLAST nová výrobní hala - Podnikatelská stavba roku 2011 v kategorii Brownfield roku
  • Víceúčelový objekt v proluce Orlí, Divadelní, Benešova Brno - 1. místo - Stavba roku 2010 Jihomoravského kraje v kategorii stavby občasné vybavenosti

Jsme držitelem certifikátu:gas certifikace

  • značky kvality pro certifikované organizace, kterou uděluje společnost GAS - organizace pro výkon společných činností v plynárenství ČR

Jsme ČLeny:

  • Cechu topenářů a instalatérů České republiky, o.s.