Kontakty

Sídlo firmy:

Trasko na mapě:

QR kód:

Trasko, a.s. Mapa QR kód
Na Nouzce 487/8, 682 01 Vyškov
T 517 343 999, F 517 343 994
E trasko@trasko.cz
GPS: 49°15'55.097''N 16°58'54.67''E
Kde nás najdete >

Trasko lidé:

Správa společnostiProjektyPříprava výrobyRealizace a MaRBezvýkopové technologieServisNemovitostiVelkoobchod
FunkceJménoMobilTelefonEmail
ředitel Petr Kapounek 517 343 999 p.kapounek@trasko.cz
asistentka ředitele, správa a provoz Monika Seidlová 777 738 201 517 317 513 m.seidlova@trasko.cz 
recepční Věra Marková
517 343 999 v.markova@trasko.cz
 
vedoucí ekonom Dušan Švanda 517 317 516 d.svanda@trasko.cz
právník Petra Vymazalová 725 638 255 517 317 545 p.vymazalova@trasko.cz
ekonomicko-správní manažer Ondřej Krátký 736 412 684 o.kratky@trasko.cz
 
správce IT Květoslava Suchomelová 775 738 233 517 317 518 k.suchomelova@trasko.cz
vozový park, pojištění majetku Jiří Kapounek 777 738 207 517 317 570 j.kapounek@trasko.cz
technolog výroby Pavel Holub 775 738 240 517 317 519 p.holub@trasko.cz
marketing Dana Ročková 775 738 234 d.rockova@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
vedoucí projekce, zdroje tepla, TZB Martin Řezníček 777 738 203 517 317 560 m.reznicek@trasko.cz
asistentka vedoucího projekce Veronika Zukalová 777 738 217 517 317 512 v.zukalova@trasko.cz
 
techničtí garanti
inženýrské sítě, zdravotechnika, zástupce vedoucího projekce Jan Palla 775 738 242 517 317 562 j.palla@trasko.cz
vytápění, chlazení Václav Krejčí  725 638 261 517 317 563 v.krejci@trasko.cz 
stavební část, zdravotechnika Lukáš Zvolský  775 738 249 517 317 561 l.zvolsky@trasko.cz 
měření a regulace Pavel Sklenář  725 638 266 517 317 573 p.sklenar@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
koordinátor přípravy výroby Vladimír Riesner 775 738 236 517 317 542 v.riesner@trasko.cz
příprava výroby Tomáš Ševčík 725 638 256 517 317 520 t.sevcik@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
vedoucí střediska TZB Dušan Lodes 777 738 204 517 317 521 d.lodes@trasko.cz
vedoucí střediska TZB, inženýrské sítě Miroslav Srna 777 738 208 517 317 522 m.srna@trasko.cz
vedoucí střediska TZB Miroslav Bartoš 777 738 214 517 317 540 m.bartos@trasko.cz
vedoucí střediska TZB Tomáš Grošek 775 738 260 517 317 528 t.grosek@trasko.cz
vedoucí střediska pozemní stavby Martin Kuchtíček 775 738 232 517 317 525 m.kuchticek@trasko.cz
vedoucí střediska inženýrské sítě Martin Fencl 777 738 228 517 317 525 m.fencl@trasko.cz
manager projektů Miroslav Urban 725 638 257 m.urban@trasko.cz
MaR  
vedoucí střediska  Pavel Sklenář 725 638 266 517 317 573 p.sklenar@trasko.cz
programátor, projektant  Jan Honek 725 638 264 517 317 574 j.honek@trasko.cz
montážní a servisní pracovník  Ivo Kyselka 725 638 265 517 317 575  i.kyselka@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
vedoucí střediska BVT Štěpán Leitner 775 738 244 517 317 534 s.leitner@trasko.cz
vedoucí divize protlaky Petr Zedník 777 738 215 517 317 515 p.zednik@trasko.cz
čištění a monitoring Štěpán Leitner 775 738 244 517 317 534 s.leitner@trasko.cz
obchodní manažer Markéta Mazlová 725 638 259 m.mazlova@trasko.cz
obchodní manažer Dana Ročková 775 738 234 d.rockova@trasko.cz
obchodní manažer Klára Přikrylová
725 638 252 517 317 535 k.prikrylova@trasko.cz
stavbyvedoucí sanace Martin Zbořil 775 738 237 517 317 534 m.zboril@trasko.cz
stavbyvedoucí sanace Jaroslav Urbánek 723 112 144 j.urbanek@trasko.cz
asistentka vedoucího střediska Jaroslava Kolmačková
517 317 535 j.kolmackova@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
dispečerka -objednávky Lenka Brunclíková 777 738 218 517 317 532 servis@trasko.cz
fakturace Alexandra Bigasová 777 738 224 517 317 533 servis@trasko.cz
skladová účetní Jana Vojtková 725 638 271 517 317 536 servis@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
project manager Alena Ilgnerová 725 638 283 a.ilgnerova@trasko.cz
project manager Jaroslav Hájek 777 738 227 517 317 543 j.hajek@trasko.cz
FunkceJménoMobilTelefonEmail
obchodní technik TZB Jana Nacházelová 777 738 212 517 317 554 j.nachazelova@trasko.cz 
obchodní technik ZTI Blanka Indráková 777 738 221 517 317 554 b.indrakova@trasko.cz
vedoucí obchodního oddělení David Marek
725 926 890 517 317 555 d.marek@trasko.cz
zástupce závedoucího střediska David Pouza 777 738 211 517 317 551 d.pouza@trasko.cz
účetní Gabriela Zedníková 725 638 251 517 317 552  g.zednikova@trasko.cz

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smluv o prodeji výrobků a ze smluv o poskytování služeb je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, internetová adresa: http://www.coi.cz.