Služby

Zkušený personál malo-velkoobchodní prodejny TRASKO, a.s. Vám v příjemné atmosféře, s velmi dobrým profesionálním technickým a personálním zázemím, nabízí ucelený sortiment instalačního materiálu pro oblast voda, topení, chlazení, kanalizace, plyn, inženýrské sítě, zdravotechnické instalace a zařizovacích předmětů. Široká skladová zásoba standardního montážního materiálu, včetně drobného zboží, možnost výběru potřebného zboží přímo ve skladu za asistence skladníka a odborné poradenství prostřednictvím zkušených specialistů se zaměřením pro danou oblast sortimentu, Vám usnadní a zpříjemní výběr i nákup zboží pro Vaše zakázky.

Již 20 let poskytujeme nadstandardní služby pro Váš pohodlný nákup, každý pracovní den od 6:00 do 17:00 hod:

  • Rozvoz zboží do 15km ZDARMA při nákupu nad 20 000Kč bez DPH!
  • Individuální přístup a obchodní podmínky – rádi Vám připravíme obchodní podmínky na míru a navíc Vás při kumulativních nákupech odměníme formou ročního věrnostního bonusu!
  • Přednostní obsloužení - když spěcháte a potřebujete pouze pár položek zboží, tak pro Vás rádi zajistíme přednostní vyskladnění materiálu!
  • 'Váš sklad u nás' - nemusíte mít starosti a ztrácet čas s vyřizováním účetních dokladů při každém nákupu - fakturu Vám na základě přednastavených obchodních podmínek sumárně vystavíme jen jednou za týden!
  • 'Blesková reklamace' - garantujeme řešení případné reklamace bez zbytečných obstrukcí!
  • Provozujeme pro Vás distribuční místo technických plynů AIR Products!
  • poradenství, návrh, vizualizace, dodávka a realizace koupelen v našem novém koupelnovém studiu.

PORADENSTVÍ » PROJEKCE » DODÁVKA » SERVIS                                  KVALITA » KOMPLEXNOST » VSTŘÍCNOST

David Pouza - vedoucí velkoobchodu: T 517 317 551, M 777 738 211, E d.pouza@trasko.cz