Průkaz energetické náročnosti budovy - rychle a kvalitně

prukaz energeticke narocnostiKDO je oprávněn průkaz energetické náročnosti budovy zpracovat?

Průkaz energetické náročnosti budovy jsou oprávněni vypracovat certifikovaní energetičtí specialisté. Společnost TRASKO, a.s., jako jeden z certifikovaných energetických specialistů, Vám nabízí profesionální zpracování průkazu energetické náročnosti budovy a v případě potřeby i zpracování stavebně - technické dokumentace budovy potřebné ke zpracování průkazu.

Chci zpracovat PENB


co je průkaz energetické náročnosti budovy?

Průkaz energetické náročnosti budovy hodnotí budovu z hlediska spotřeby všechprukaz energeticke narocnosti 2strana energií - topení, přípravy teplé vody, větrání, chlazení, klimatizace či osvětlení.

Slouží k porovnání jednotlivých budov z hlediska spotřeby energií nebo např. k informaci kupujícímu o budoucí potřebě energií a tím i nákladech.

Průkaz je tedy určen všem, které zajímá, jak snížit spotřebu energie a je dobrou vizitkou pro vlastníky budov, ukazující na správný postoj k úspoře energií a ekologii.

Součástí průkazu od společnosti TRASKO, a.s. je i návrh doporučených opatření vedoucích ke snížení spotřeby energií budovy - úsporám.

 

Platnost PENB je 10let.

Veronika ZUKALOVÁ, asistentka vedoucího projekce, T 517 317 512, M 777 738 217, E v.zukalova@trasko.cz